مجاهدین اسلام

...وَفَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ عَلَى الْقَاعِدِینَ أَجْراً عَظِیماً

مجاهدین اسلام

...وَفَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ عَلَى الْقَاعِدِینَ أَجْراً عَظِیماً

مجاهدین اسلام

فضّل الله المجاهدین بأموالهم و أنفسهم علی القاعدین درجه، و کلا وعد الله الحسنی، و فضّل الله المجاهدین علی القاعدین أجراً عظیماً. سوره نساء، آیه ی 95

اینجا خاکریزی است برای دفاع از حریم ولایت.

آیه 95 سورۀ نساء از اون کارهای تبلیغاتی خداست. تبلیغات برای ساختن یک فرهنگ، فرهنگی که حالا ما اسمش رو گذاشتیم روحیۀ جهادی...

همان فرهنگی که دشمن شبیخون زده بهش. تجاوز کرده بهش. چون بهتر از ما فهمیده چه سعادتی در گروی این فرهنگ است.

آری ما با شیطان طرفیم، نه صرفاً یک کشور به نام آمریکا و ایادیانش. بهتر از من و تو تفاسیر را مطالعه میکنند در پژوهشکده های استراتژیکیشان.

چه بصیرتی داشت، پیر جماران. روحت شاد روح الله کبیر. براستی که شیطان بزرگ با ما، با ایران اسلامی در تقابل است...

برادر بسیجی، تویی که خود را جهاد گر میدانی، روی قبر مختار این آیه هک شده است...

باشد که سرانجام ما هم پیوستن به خدا باشد با جهاد با شهادت ...
.
.
.
.
عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است/
دادن سر نه عجب داشتن سر عجب است...
.
.
.
مرگ بر آمریکا یک اصل اعتقای است برای ما و به نوعی باوری است دینی مبنی بر اندیشه های عاشورایی.

کریسمس در آواره آباد

مجاهدین اسلام | دوشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۳، ۱۲:۱۲ ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

در انتظار کنیز شدن...

شاید در این گیرودار روزگار حال، دوره ای که همه آدمیان گریبان گیر اقتصاد و سیاست و فرهنگ شده اند، در عصری که ملتها یافته اند کلاهی گشاد را بر سر خود ولی نمی دانند از کجا آمده! بهتر باشد حواسمان جمع تر باشد تا کلاهمان را برندارند!

 کافی است این مجهولات و اطلاعات بیخودی که ناخواسته ما را درگیر خود کرده را کمی کنار بزنیم تا ببینیم عمق فاجعه را. جایی که پنجه جاهلیت مدرن باز هم در گلوی مظلومان و مستضعفان فرو رفته...


تعطیلات بی سر و ته کریسمس شروع و تمام شد. خیلی از مردم دنیا به آتش بازی و درخت کاج چراغ زدن و... مشغول شدند.

بعضی از مردم بافرهنگ!!! و فهمیده!!!! غرب هم مشغول بازی مزخرف رسانه ای فرانس 24 و ماجرای تروریستی فرانسه شدند.

(یک سوال از کسانی که مردم غرب را با فرهنگ و فهمیده می دانند، چرا در مقابل این توهینی که به شعورشان میشود لال مونی گرفته اند؟ آیا پذیرش این بازی رسانه ای نشان دهنده شعور پایین سیاسی و فرهنگی این جماعت به ظاهر متمدن نیست؟)


حتی اکثر کشورهای مسلمان هم  جشن بپا کردند، چون از بد روزگار کلاهی که بر سر اینها رفته گشاد تر بوده بطوریکه تقویمشان هم از آن خودشان نیست! سال نوی این کشورها، شروع سال میلادی است! بگذریم.

و ما هم گرفتار نوابغی هستیم مثل علی مطهری و صادق زیبا کلام و امثال ایشان...

 

از اینجا به بعد را به عشق خواهران و برادرانی مینویسم که اسیر نابخردی افکار عمومی جهان هستند. همان آورگان مظلوم و مستضعف سوری و عراقی که در خاک و خون و آتش وارد سال نوی میلادی شدند.

جمعیتی که نه رهبر مسیحیان جهان یادی از آنان کرد و نه روسای جمهور غربی.

بیچاره و زبون بسته اون کودکانی که منتظر بابانوئل هستند ولی شب سال نو خواب خوکهایی دو پا  را میبینند که بجای لباس خوشرنگ قرمز وسفید یکسره مشکی برتن کرده و در یک دستش پرچم سیاه رنگه لااله الا الله(پرچم داعش) و در دست دیگرش خنجر.

همان پسر بچه ای که در موصل سر بر خشتی که از آوار شدن خانه شان حاصل شده بود گذاشته بود و بعد از گریه کردنهااا به خواب رفته بود، گویی دستان مهربان مادرش از زیر آوار بیرون آمده و او را در آغوش گرفته...

و یا آن دختر بچۀ یازده سالۀ ایزدی که در فلان شهر عراق پلاکاردی بر روی سرش گرفته بود که من ایزدی هستم و ارزان و به قیمت شانزده دلار فروخته شد و ...

یا آن زن علوی آواره ای که خانواده خود را از در بمباران داعشی  ها از دست داد و در لبنان مکانی خاص برای خلوت کردن و درد و دل با خدای خود ندارد و من هنوز نمی فهمم یعنی چی که مکانی خاص و مشخص ندارد... (در گوشی، هر روز و شب در منزلی جدید است، میفهمی؟ من که نمی فهمم)

آه، آه از آن پیرمرد کوبانی که اهل و عیالش را در سرمای وحشتناک این شبها، در آغوش گرفته و هم نوا با گریه های همسر و دخترانش زار میزند. و تو ای شیعه ام القری نشین چه میدانی زار زدن مرد در مقابل خانواده اش را؟

آری نمی دانم، نمی دانم و نمی فهمم که اگر درک میکردم اکنون نوای الرحمن من بلند شده بود...

ایکاش اراده ای داشتم تا این بغض گلونشین را به جسم خویش منتقل کنم تا برخیزم و کاری کنم برای این خانه خرابها. برای این جماعتی که نگاهشان به تهران، خ جمهوری، بیت مقام معظم رهبری ما و امامشان! است.

 


 بیایید جزو سکوت پیشگان تاریخ نشویم. همچون مردمی که میشنیدند نالۀ زهرا و طفلانش را در بیت الاحزان...

 


علی مدد

 

پ.ن1:  حداقل کمکی که ما میتونیم داشته باشیم واریز مبلغی هست به حسابهای که باز شدند برای کمک ب جبهه مقاومت. جای هیچ بهانه ای هم نیست. حتی هزار تومان هم به کار میاد. بانک انصار و بانک ملی.

پ.ن2: ب لطف این جاهلیت مدرن کم نیستند افسارگسیختگانی که سلمان و ابوذر ها را به بهانه ضربه به سپاه مقدس پاسداران مورد .... قرار میدهند. نمی دانند همین سپاه است که هم اکنون در سوریه و عراق جهاد میکند تا حداقل زنان ایرانی هم صاحب خاطره های تکان دهنده خواهران سوری و عراقی نشوند. بخدا جاهلند این نامرد های داخلی

پ.ن3: یکی بگیره علی آقای مطهری را!!!

بزرگی با سند و دلیل و منطقی میگفت قرار بود القاعده و النصره و داعش و... بعد از انتخابات 88 وارد ایران شوند به لطف سران در حصر و وِل فتنه، اما ب لطف خدا امام خامنه ای دفع کرد این دسیسه را و رفتند و گریبانگیر سوریه و بعد عراق شدند.

دخترک آواره سوریسرما برای بی پناهان...

نظرات  (۱۲)

سلام
مطلبتون رو هنوز نخوندم ولی پاراگراف آخر برام عجیب بود.
بیداری اسلامی از سال 89 شروع شد یک سال بعد از فتنه 88 و تازه بعد از اون کم کم اوضاع سوریه خراب شد. اول مخالفین داخلی و بعد ورود تروریسم های خارجی. القاعده سابقه قدیمی داره ولی النصره و داعش نه! مخصوصا داعش که تقریبا از دل همین القاعده و النصره دراومد.
مایلم دلیل و سند و منطق این بزرگ رو بدونم و ببینم
فعلا یاعلی
پاسخ:
سلام
1. خب درگیری های سوریه ربطی به بیداری اسلامی نداشت و همینطور فتنه 88 ربطی به بیداری اسلامی نداشت. 
اتفاقا اینکه نا آرامی های سوریه رو بنام بیداری اسلامی و یا بهار عربی جا بزنند خواست غرب بود.
اوضاع سوریه بعد از شکست فتنه تو ایران و متزلزل شدن حکومت عربهای آمریکا دوست شروع شد و وقتی از ایران نا امید شدن و حکومت مصر و لیبی و... از دست رفته دیدن رسیدن به داد اسرائیل با متشنج کردن اوضاع سیاسی. اول مردم سوریه بودن قاطی منافق ها ولی کم کم دیدن دست غربی ها و توطئه را و پشت حکومت وایستادن. مثل 88 و نه دی خودمون.
2. سه شنبه های سبز خاطرتون هست؟ که بعد از 9 دی برگزار میشد؟ همین سه شنبه تو سوریه شروع کننده درگیری ها بود با نام جمعه های آزادی و...
 3. گروه دولت اسلامی عراق از سال 2005 زیر نظر آمریکا و آموزش القاعده تشکیل و از سال 2006 اعلام موجودیت کرد با شروع درگیریهای سوریه شاخه دولت اسلامی شام را راه اندازی کردند که بعدها در پیامی ابوبکر بغدادی حرام زاده النصره و داعش را یک گروه نامید بنام داعش.بیشتر یارگیریهای داعش در سال 2006 از سلفی های تندرو و آموزش دیده افغانستان و پاکستان بودند.
قرار بوده گروه جندالله(همون جند الشیطان ریگی) نقش النصره و داعش رو بازی کنه با این تفاوت که اونجا شیعیان و علویان قلع و قمع میشن تو ایران طرفداران انقلاب نه شیعیان. و بعد از پیروزی های اولیه داعشیون هم وارد بشن.
4.حتی رهبر دینی شیعیان رو هم که بر علیه انقلاب حکم جهاد بده آماده و تربیت کرده اند!
و همینطور دولت و مجلس و نظام قضایی رو فرد به فرد مشخص کرده بودند و آخرین جلسه را در تلاویو گرفته بودند که به لطف خدا یکی از اصلی ترین مهره های آن جلسه نفوذی وزارت اطلاعات بود که با افشای این خبر در غلب مستند از تلوزیون ایران ضربه ای بود بر پیکره فتنه
این قضیه فتنه خیلی مفصله، بدون شک امثال خاتمی و میرحسین به خریتشان پی نخواهند برد. و اگه امثال علی مطهری کم عقل نبودند شاید تا الان بزرگان امنیتی کشور این مسائل رو بازگو میکردند.
5. ایشالا تو آینده اینها بازگو خواهد شد و این موارد فوق اطلاعاتی است که خودم نوشتم و در سایتها و روزنامه ها هم هست و ربطی به اون بزرگ نداره فقط برای اینکه جواب سوال شما رو بدم. امیدوارم قانع کننده باشه
التماس دعا

سلام
...!!!!!!!!!!

پاسخ:
سلام!
؟
 • سید گمنام
 • خدا آقای علی مطهری را هدایت بفرماید!
  پاسخ:
  سلام
  ایشالا
  سلام
  ممنون بابت این توضیح مفصل
  با بند 1 و 2 شما که موافق بودم و حرفی نیست.
  بند 3 هم در واقع اطلاع کلی داشتم مخصوصا بعد از جنایات جندالشیطان و دستگیری ریگی ملعون اما نه با عنوان رسمی داعش؛ به همین دلیل برام عجیب بود. (یادش بخیر خبر دستگیری این ملعون و شادی اهالی سیستان رو تو کربلا، هتل زائرالحسین از شبکه خبر دیدیم...)
  می مونه بند 4 که در این مورد شما چند قدمی از امثال بنده جلوترید و اطلاعات و جزئیات بیشتری در اختیار دارید.
  و اما بند 5 قانع شدم اخوی و الان پرچم تسلیمم بالاست!

  مطلبتون رو هم خوندم. این شرایط من رو یاد ماه رمضان امسال و اهالی غزه انداخت. ما سر سفره های رنگین افطار و اون ها با خون گلو افطار می کردند.
  خدا خیرتون بده
  یا علی
  پاسخ:
  سلام
  خواهش میکنم.
  اونچیزی که مشخصه اینه که اون تفکری که داره غرب رو اداره میکنه فقط از یه تفکر و روش میترسه اونم مهدویت هستش، اونا دنبال این هستن که این تفکر رو از بین ببرند که مرکز و مهد این تفکر ایرانه. 
  وگرنه مکتب های شرق آسیا و یا مذاهب آفریقا و شرق آسیا همینطور اسلام کشورهای عربی حتی علوی و زیدیه برای اینها مشکلی نداره چه بسا مفید هم باشن.
  یعنی اگه ایران شیعه ای نبود هیچ وقت داعش و... هم نبودند. اینجاست که ما تازه پی میبریم به سخن امام خامنه ای که انرژی هسته ای بهانه است و چرا آمریکا دنبال برقراری رابطه با ماست...
  خدا حفظتون کنه، یاعلی
 • سرباز منتـــظر
 • سلام علیکم
  مطلبتون مثل همیشه به جا کامل وعالی بود.
  انشاالله اجراین دغدغه مندی ومسلمان بودنتون شهادت دررکاب حضرت بقیة الله الاعظم (ارواحنا له الفدا )باشه.


  ما مسلمونیم .همین 2کلمه کافیه تا نسبت به هیچ چیز بی تفاوت نباشیم.
  نمیتونیم بیتفاوت باشیم

  اصلا مگه میشه مزاکرات مهمترازیخ زدن یه کودک مسلمون تو سرمای سوریه باشه؟؟
  مگه میشه ؟
  ...
  انشاالله هدایتشون کنه اقای مطهری وزیباکلام و...رو

  درپناه حق

  پاسخ:
  سلام
  دقیقا همینطوره، فقط از یه دریچۀ امر بمعروف و نهی ازمنکر ما به پیرامون نگاه کنیم خواهیم دید که نسبت به هر مسئله ای به نوعی موظف هستیم.
  همچنین، یاعلی
 • کوثرگرافیک
 • احسنت،
  پاسخ:
  سلام بر یاور رهبری
  احسنت به شما
 • سبک مطهر ..
 • سلام
  میدونید یادم ب ماه رمضون افتاد ..
  اون درد ها تموم نشده - اما نمیدونم چرا افراد با ی تلنگر بیدار نمیشن و همه چی ب فراموشی و ..
  و عادت و طبیعی شدن ..
  پاسخ:
  سلام
  عادت هم نه، فقط طبیعی شدن...
 • سید گمنام
 • خدا این آوارگان را هم نجات دهد..
  پاسخ:
  سلام
  الهی امین
 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ banoo Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • سلام بر شما
  .
  .
  .
  آخر بسوخت جانم ... در درک این مصائب...!
  پاسخ:
  و علیک سلام

  قبول باشه
  خدایا به دادمان برس زیر لگد های صهیونیسم داریم له میشیم...
  پاسخ:
  سلام
  شاید از نظر فردی ی قشری اینطور باشن اما وقتی به جریان تشیع نگاه میشه معلوم میشه این پنجه تشیع است که در گلوی کفر و شرک مطلق یعنی اسرائیل فرو رفته.
  شما بحرین و یمن و عراق و لبنان و حتی خود ایران رو نگاه کن، اینها ی روزی نوکر افتخاری اسرائیل بودن اما الان چی هستن، دشمن شماره یک اسرائیل

  ممنون از حضورتون

  هرچه پیش می‌رویم شرایط، پیچیده تر میشود و غربال گری، شدت میگیرد. ای کاش ما را برای یاوری حضرت صاحب، قابل بداند
  پاسخ:
  شرط یاوری آقا، عبور از همین غربالگری هاست.
  سلام علیکم

  خدا قوت

  به روزیم با تحلیلی پیرامون جنایت اخیر صهیونیست و شهادت سردار الله دادی

  پاسخ:
  سلام
  ممنون
  خدمت میرسیم

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">